Katalánsko

 1. 1. den: Odjezd z ČR. Noční přejezd přes Německo a Francii.
 2. 2. den: Příjezd na pobřeží Costa Brava/Maresme a ubytování. Seznámení s letoviskem – historické jádro a okolí. Večeře.
 3. 3. den: Snídaně. Dopoledne odjezd do Barcelony – po stopách modernismu: park Güell, katedrála Sagrada Familia a domy Casa Batlló a Casa Milá. Odpoledne návštěva fotbalového stadionu FC Barcelona. V podvečer návrat do hotelu. Večeře.
 4. 4. den: Snídaně. Poznání pobřeží Costa Brava/Maresme: Pěší procházka po pobřeží do sousedního letoviska nebo výlet pobřežním vlakem či lodí do letoviska více vzdáleného. Odpoledne návrat do hotelu. Večeře.
 5. 5. den: Snídaně. Dopoledne odjezd na Montserrat. Prohlídka druhého nejposvátnějšího místa Španělska – kláštera zasazeného do vápencového pohoří. Odpoledne zhlédnutí vystoupení chlapeckého pěveckého sboru Escolanía. Odpoledne návrat do hotelu. Večeře.
 6. 6. den: Snídaně. Dopoledne osobní volno. Oběd. Odpoledne druhý výlet do Barcelony – prohlídka centra města: Gotická čtvrť s katedrálou, pěší promenáda La Rambla a přístav. Večer zhlédnutí představení magických fontán. V nočních hodinách návrat do hotelu.
 7. 7. den: Snídaně. Dopoledne návštěva města Figueres – prohlídka Muzea Salvadora Dalího. Odpoledne přejezd do středověkého města Gerona – historické opevnění, zahrady, židovská čtvrť, katedrála, pěší promenáda s typickými obchůdky a místní trhy. V odpoledních hodinách návrat do hotelu. Večeře.
 8. 8. den: Snídaně. Dopoledne osobní volno. Odpoledne odjezd do ČR.
 9. 9. den: Návrat do ČR.

Cena: od 7 500,- Kč / student / pobyt s polopenzí.
Cena se může měnit v závislosti na termínu pobytu, stravě, typu hotelu, programu, zvolené dopravě apod.

 

Thajsko

 1. 1. den: Odlet z Prahy do Bangkoku.
 2. 2. den: Přílet do Bangkoku. Ubytování a pěší procházka po okolí.
 3. 3. den: Odpoledne odjezd nočním lehátkovým vlakem do Krabi – typické přímořské městečko. Ráno ubytování v hotelu 2*.
 4. 4. - 8. den: Pobyt na Krabi – individuálně možnost výletů na blízké ostrůvky a do vnitrozemí, potápění, šnorchlování. Možnost návštěvy buddhistického chrámu, místních vodopádů či akvária.
 5. 9. den: Přejezd lodí na ostrov Lanta a ubytování v apartmánech. Prohlídka blízkého okolí.
 6. 10. - 15. den: Pobyt na Lantě – individuálně možnost zapůjčení motocyklů, výletu na ostrov Phi Phi, kde se natáčel film "Pláž". šnorchlování, potápění, jízdy na slonech. Návštěva hlavního města ostrova Phi Phi Saladan.
 7. 16. den: Návrat do Bangkoku. Ubytování v hotelu 2*.
 8. 17. den: Poznání Bangkoku – masáže všeho druhu, výlet do erotické čtvrti, jedinečná thajská kuchyně, levné nákupy různých značek a druhů.
 9. 18. den: Odlet z Bangkoku do Prahy

Cena: od 28 000,- Kč / osoba / pobyt.
Cena se může měnit v závislosti na termínu pobytu, požadavků na stravu, hotel, aktuální ceně letenky apod.